Białe i srebrne kamizelki

Białe i srebrne kamizelki
Spora liczba panów zastanawia się, czy wkładanie trzyczęściowych garniturów jest jeszcze w modzie. Osoby, które zakładają tego rodzaju stroje na ogół chcą się wyróżnić z tłumu. Ale jakie funkcje ma w rzeczywistości noszenie kamizelki? I czy warto założyć ją na własny ślub? Kamizelka to niewątpliwie dość ważny element męskiego ubioru.

Męski strój ślubny

Męski strój ślubny
Wybranie właściwego stroju na ślub to nie lada wyzwanie, któremu sprostać czoła muszą nie tylko Panny Młode. Również panowie są zobowiązani do znalezienia odpowiedniego stroju ślubnego. Najczęściej jest to klasyczny garnitur, aczkolwiek to nie jedyna możliwość.

Obowiązki Pana Młodego

Obowiązki Pana Młodego
Przygotowanie ślubu to nie lada wyzwanie. Chociaż wydawać by się mogło, iż większa część spraw spoczywa na barkach Panny Młodej, to jednak jest tak tylko pozornie. W rzeczywistości bowiem to głównie Pan Młody jest bardzo często odpowiedzialny za znaczną część przygotowań do ślubu. Zazwyczaj już na samym początku skupiamy się na wyborze właściwych kreacji ślubnych.

Prosta fryzura ślubna

Prosta fryzura ślubna
Panowie przygotowujący się do ślubu swoją uwagę koncentrują zazwyczaj na doborze odpowiedniego stroju ślubnego. Rzeczywiście, wybór garnituru i koszuli to bardzo ważne zadanie, ale nie można zapominać, że integralną częścią ślubnego wizerunku jest także fryzura. Wybór właściwej fryzury ślubnej powinien być uzależniony od kilku różnych czynników.

Nietypowe rozwiązania: bez kamizelki, bez krawata, w szelkach

Nietypowe rozwiązania: bez kamizelki, bez krawata, w szelkach
Są mężczyźni, którzy nie czują się do końca dobrze w wytwornych stylizacjach. Nie oznacza to jednak, że taki Pan Młody w dniu swojego ślubu nie może się prezentować szykownie. Wręcz przeciwnie, można postawić na nietypowe rozwiązania, które sprawią, że męski strój ślubny będzie tak samo elegancki. Obecnie krawat, mucha czy musznik wcale nie muszą być już obowiązkowymi elementami męskiego ubioru.