Oryginalne i tanie kolczyki ślubne

Oryginalne i tanie kolczyki ślubne
Dziewczynkom przebija się uszy, kiedy są jeszcze niemowlętami (kosmetyczki twierdzą, że im mniejsze dziecko, tym lepiej to zniesie i szybciej zapomni – proponują, aby uszy przekłuwać, kiedy dziecko ma około 4-5 miesięcy).

Mimo, iż niektórzy twierdzą, że jest to zbędna ozdoba oraz że dziewczynka sama powinna zdecydować, czy będzie chciała nosić kolczyki, czy też nie (kiedy podrośnie do odpowiedniego wieku), nie oszukujmy się – każda kobieta w dzisiejszych czasach uważa kolczyki za niezbędny element stroju.
Kolczyki dzielą się na dwa rodzaje: tzw. wkręty i kolczyki wiszące. Oba rodzaje są bardzo popularne, a w sklepach można znaleźć prawdziwe kolczykowe cuda. Kolczyki w kształcie zwierzątek, kolczyki przywodzące na myśl epokę baroku, kolczyki eleganckie, kolczyki wykonane z suszonych owoców, kolczyki drewniane i kolczyki ręcznie malowane – wobec takie ogromu nikt nie przejdzie obojętnie. Niektóre są tańsze, inne droższe, niektóre są plastikowe, inne srebrne, a jeszcze inne złote – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ostatnimi czasy największą popularnością cieszy się biżuteria artystyczna, wśród której prawdziwą furorę robią kolczyki ręcznie robione.
Każda kobieta chce być jedyna w swoim rodzaju, w związku z czym stara się tak skompletować swoją szafę i szkatułkę na biżuterię, aby poczuć się wyjątkową. Właśnie dlatego wielką popularnością cieszą się kolczyki niepowtarzalne, takie, jakich nikt inny nie będzie mógł kupić.
Kolczyki są też świetnym dodatkiem ślubnym. Wiszące i eleganckie idealnie będą komponowały się z suknią bez rękawów, natomiast delikatne i wkręcane będą piękną ozdobą bogatszej sukni (nie jest to jednak regułą). Podczas doboru kolczyków do sukni ślubnej nie można jednak kierować się tylko ich kształtem, trzeba bowiem zwrócić też uwagę na ich kolor. Do tradycyjnej ślubnej kreacji pasować będą kolczyki wykonane ze złota lub srebra (to już zależy od upodobań panny młodej lub pana młodego). Do sukni „okrasznej” srebrnym pyłem lub takiej, na której będą znajdowały się elementy zdobione srebrną nitką, nie warto zakładać złotej biżuterii i odwrotnie.
Kolczyki to idealna ozdoba na każdą, nawet najbardziej wyjątkową okazję.